Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
