Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Images
mr: चित्रे

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Close
mr: बंद
