Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Up
ne: माथि

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
