Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Add
ps: زیاتول

en: Anchor
ps: استل

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Close
ps: تړل

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
