Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Images
sk: Obrázky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Anchor
sk: Kotva

en: Display
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Up
sk: Hore

en: Class
sk: Trieda

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Clone
sk: Klonovať

en: Down
sk: Dolu

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Clean
sk: Čistá

en: About
sk: Informácie o

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Text value
sk: Text

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
