Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Close
ug: يېپىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Customize
ug: خاسلاشتۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە
