Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Images
cs: Obrázky

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Display
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Up
cs: Nahoru

en: Class
cs: Třída

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Clone
cs: Klonovat

en: Down
cs: Dolů

en: Close
cs: Zavřít

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: The maximum length of the field in characters.
cs: Maximální délka pole (počet znaků)

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
