Paragraphs LandingPage Framework (8.x-1.0-alpha6) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Down
my: အောက်သို့

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
