Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Go
pt: Ir

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: Height
pt: Altura

en: System
pt: Sistema

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Show
pt: Exibir

en: Languages
pt: Idiomas

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Fade in
pt: Esmaecer

en: Language icons settings
pt: Configurações de icones de idiomas.

en: Skin
pt: Tema

en: About
pt: Sobre

en: Display format
pt: Formato de exibição

en: Click
pt: Clique

en: Uses
pt: Usos

en: Slide down
pt: Rolar para baixo

en: Language Code
pt: Código do idioma

en: Disable search box
pt: Desativar caixa de pesquisa
