Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Go
sv: Gå till

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Height
sv: Höjd

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Show
sv: Visa

en: Languages
sv: Språk

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Skin
sv: Skal

en: About
sv: Om

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Click
sv: Klicka

en: Default skin
sv: Standardtema

en: Uses
sv: Använder

en: Slide down
sv: Glid ned

en: Language Code
sv: Språkkod
