Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Height
ar: الارتفاع

en: System
ar: النظام

en: Show
ar: عرض

en: Languages
ar: اللغات

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: About
ar: حول

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Uses
ar: الاستخدامات
