Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Height
be: Вышыня

en: System
be: Сістэма

en: Role
be: Роля

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Show
be: Паказаць

en: Languages
be: Мовы

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to <em>URL</em> or <em>Session</em>.
be: Гэты блок паказваецца, калі <a href="@languages"> па меньшай меры дзве мовы ўключаны</a> і <a href="@configuration">узгодненная мова</a> усталявана ў <em>URL</em> або <em>Сесія</em>.
