Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: System
bg: Система

en: Role
bg: Роля

en: Show
bg: Покажи

en: Languages
bg: Езици

en: Language code
bg: Код на език
