Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Height
is: Hæð

en: System
is: Kerfi

en: Role
is: Hlutverk

en: Show
is: Sýna

en: Languages
is: Tungumál

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um
