Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Height
ka: სიმაღლე

en: System
ka: სისტემა

en: Role
ka: როლი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Languages
ka: ენები

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Language code
ka: ენის კოდი
