Language Switcher Dropdown (8.x-2.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Go
ml: പോകൂ

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
