Language Switcher Dropdown (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Height
ast: Altu

en: System
ast: Sistema

en: Role
ast: Rol

en: Show
ast: Amosar

en: Languages
ast: Llingües
