Language Switcher Dropdown (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Go
hi: चले जाओ

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Height
hi: ऊंचाई

en: System
hi: प्रणाली

en: Role
hi: भूमिका

en: Show
hi: दिखाये

en: Languages
hi: भाषायें

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
