Language Switcher Dropdown (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Height
mn: Өндөр

en: System
mn: Систем

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Language code
mn: Хэлний код
