Language Switcher Dropdown (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Go
ro: Mergi

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Height
ro: Înălțime

en: System
ro: Sistem

en: Role
ro: Rol

en: Show
ro: Arată

en: Languages
ro: Limbi

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Uses
ro: Folosește
