Language Switcher Dropdown (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Go
ru: Пуск

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Height
ru: Высота

en: System
ru: Система

en: Role
ru: Роль

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: Show
ru: Показать

en: Languages
ru: Языки

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Fade in
ru: Проявление

en: Language icons settings
ru: Настройка иконок языков

en: Language code
ru: Код языка

en: Skin
ru: Обложка

en: Rounded corners
ru: Скруглённые углы

en: About
ru: Информация

en: Display format
ru: Формат отображения

en: Click
ru: Клик

en: Default skin
ru: Внешний вид по умолчанию

en: Uses
ru: Использование

en: Slide down
ru: Скольжение вниз

en: Provides a dropdown select to switch between available languages.
ru: Предоставляет выпадающее меню для переключения между доступными языками.

en: Language Code
ru: Код языка
