Language Switcher Dropdown (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Go
sk: Prejsť

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Height
sk: Výška

en: System
sk: Systém

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Show
sk: Zobraziť

en: Languages
sk: Jazyky

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
