Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Go
da: Skift

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Height
da: Højde

en: Role
da: Rolle

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Show
da: Vis

en: Languages
da: Sprog

en: Multilingual
da: Sprog

en: Fade in
da: Fade ind

en: Language code
da: Sprogkode

en: About
da: Om

en: Display format
da: Visningsformat

en: Uses
da: Bruger

en: Slide down
da: Glid ned

en: Language Code
da: Sprog
