Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: System
eo: Sistemo

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Show
eo: Montru

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Language code
eo: Lingva kodo
