Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Go
fa: برو

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Height
fa: ارتفاع

en: System
fa: سیستم

en: Role
fa: نقش

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Show
fa: نمایش

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Language code
fa: کد زبان

en: Skin
fa: پوسته

en: About
fa: درباره

en: Display format
fa: قالب‌بندی نمایش

en: Uses
fa: استفاده‌ها
