Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Go
hu: Mehet

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Height
hu: Magasság

en: System
hu: Rendszer

en: Role
hu: Szerepkör

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Fade in
hu: Felsejlés

en: Language icons settings
hu: Nyelvi ikonok beállításai

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Skin
hu: Smink

en: Rounded corners
hu: Lekerekített sarkok

en: About
hu: Leírás

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Click
hu: Kattintás

en: Uses
hu: Használat

en: Language Code
hu: Nyelvkód
