Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Height
hy: Բարձրություն

en: System
hy: Համակարգ

en: Role
hy: Դեր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Uses
hy: Օգտագործում
