Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Height
km: កម្ពស់

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Role
km: តួនាទី

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Languages
km: ភាសា

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
