Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Go
lt: Pirmyn

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Height
lt: Aukštis

en: System
lt: Sistema

en: Role
lt: Rolė

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Show
lt: Rodyti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: About
lt: Apie

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Uses
lt: Naudoja
