Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Go
lv: Aiziet

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Height
lv: Augstums

en: System
lv: Sistēma

en: Role
lv: Loma

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Show
lv: Rādīt

en: Languages
lv: Valodas

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Uses
lv: Lieto
