Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Go
my: သွားမည်

en: System
my: စနစ်

en: Show
my: ပြပါ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
