Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Go
nl: Filter

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Height
nl: Hoogte

en: System
nl: Systeem

en: Role
nl: Rol

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Show
nl: Weergeven

en: Languages
nl: Talen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Language icons settings
nl: Instellingen voor taalpictogrammen

en: Language code
nl: Taalcode

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: About
nl: Over

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Click
nl: Klik

en: Default skin
nl: Standaard uiterlijk

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Slide down
nl: Omlaag schuiven

en: Language Code
nl: Taalcode
