Language Switcher Dropdown (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Height
ps: لوړوالی

en: System
ps: سيستم

en: Role
ps: ونډه

en: Show
ps: ښوول

en: About
ps: په اړه
