Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Go
es: Ir

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Height
es: Alto

en: System
es: Sistema

en: Role
es: Rol

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Show
es: Mostrar

en: Languages
es: Idiomas

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Fade in
es: Desvanecer

en: Language icons settings
es: Opciones de iconos de idioma

en: Language code
es: Código de idioma

en: Skin
es: Apariencia

en: Rounded corners
es: Esquinas redondeadas

en: About
es: Acerca de

en: Display format
es: Formato de presentación

en: Uses
es: Usos

en: Language Code
es: Código de idioma
