Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Height
gl: Alto

en: System
gl: Sistema

en: Role
gl: Rol

en: Show
gl: Amosar

en: Languages
gl: Idiomas

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Skin
gl: Tema

en: About
gl: Información

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Uses
gl: Usos
