Language Switcher Dropdown (8.x-2.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Go
ta: செல்

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Height
ta: உயரம்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Show
ta: காட்டு

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
