Language Switcher Dropdown (8.x-2.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Height
sl: Višina

en: System
sl: Sistem

en: Show
sl: Prikaži

en: Languages
sl: Jeziki

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
