Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Temperature
da: Temperatur

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle
