Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Model
sv: Modell

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel
