Langfuse (1.0.2-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Model
es: Modelo

en: Public Key
es: Clave pública

en: Temperature
es: Temperatura

en: Secret Key
es: Clave secreta

en: API Keys
es: Claves de API
