Langfuse (1.0.2-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Error: @error
fi: Virhe: @error
