Langfuse (1.0.2-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Model
fr: Modèle

en: Public Key
fr: Clé Publique

en: Temperature
fr: Température

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: API Keys
fr: Clés API

en: Response:
fr: Réponse :

en: Error: @error
fr: Erreur : @error

en: Basic Auth
fr: Authentification basique
