Langfuse (1.0.2-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Temperature
pl: Temperatura

en: API Keys
pl: Klucze API
