Langfuse (1.0.2-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Model
pt: Modelo

en: Public Key
pt: Chave Pública

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Basic Authentication
pt: Autenticação Básica
