Langfuse (1.0.2-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Model
vi: Mô hình

en: Public Key
vi: Khoá công khai

en: Temperature
vi: Nhiệt độ
