Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Model
fa: مدل

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Secret Key
fa: کلید رمز
