Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Model
hu: Modell

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Error: @error
hu: Hiba: @error
