Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Request timeout
kn: ಮನವಿ ಕಾಲ ಮೀರಿಹೋಗಿದೆ
