Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Model
lv: Modelis

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: API Keys
lv: API atslēgas
