Langfuse (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Model
nl: Model/type

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Please enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.

en: Basic Auth
nl: Basisverificatie
